Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5