Movies
Ratings
271
HellboyRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
Odd ThomasRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5