Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0