Titles you rated
EscapeRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
CollectorsRated ★ 2.0
Park Hwa-youngRated ★ 0.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 1.5- The WickedRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5