Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 3.0