Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0