Titles you rated
Hidden LoveRated ★ 3.5
The PittRated ★ 4.5- 내 새끼의 연애Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.5- 무쇠소년단Rated ★ 5.0
S LineRated ★ 2.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Street Food BikersRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 5.0- 대결! 팽봉팽봉Rated ★ 5.0
달려라 불꽃소녀Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5