Movies
Ratings
463
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 2.0
A Long VisitRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0