Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0