Movies
Ratings
1003
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.5
Mike and Dave Need Wedding DatesRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 3.5