Series
Ratings
60
Attack on TitanRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 2.0
IRISRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0