Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 0.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5