Titles you rated
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 1.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 0.5