Movies
Ratings
70
Fight ClubRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0