Series
Ratings
14
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.5
Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0