Movies
Ratings
414
OppenheimerRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Bad Times at the El RoyaleRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0