Titles you rated
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
CloserRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0