Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 2.0
Be PositiveRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 1.5
Mr. BackRated ★ 2.5
Digimon TamersRated ★ 1.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 1.5
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 1.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 1.0