Series
Ratings
81
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.5
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 4.5