Titles you rated
 Sex and the City 2Rated ★ 4.0 Sex and the City 2Rated ★ 4.0
 The Perfect CoupleRated ★ 3.0 The Perfect CoupleRated ★ 3.0
 High School Musical 2Rated ★ 4.0 High School Musical 2Rated ★ 4.0
 High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0 High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
 High School MusicalRated ★ 4.0 High School MusicalRated ★ 4.0
 17 AgainRated ★ 4.0 17 AgainRated ★ 4.0
 Sex and the CityRated ★ 4.0 Sex and the CityRated ★ 4.0
 Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0 Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
 CatwomanRated ★ 3.0 CatwomanRated ★ 3.0
 HancockRated ★ 3.0 HancockRated ★ 3.0
 Man of SteelRated ★ 3.0 Man of SteelRated ★ 3.0
 HellboyRated ★ 4.0 HellboyRated ★ 4.0
 The WolverineRated ★ 2.0 The WolverineRated ★ 2.0
 HulkRated ★ 3.0 HulkRated ★ 3.0
 Fantastic FourRated ★ 4.0 Fantastic FourRated ★ 4.0
 The Dark KnightRated ★ 4.0 The Dark KnightRated ★ 4.0
 John CarterRated ★ 2.0 John CarterRated ★ 2.0
 How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0 How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
 You Are My PetRated ★ 2.0 You Are My PetRated ★ 2.0
 I Am The KingRated ★ 1.0 I Am The KingRated ★ 1.0