Movies
Ratings
67
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0