Series
Ratings
64
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0