Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 0.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.0
The Royal TailorRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
FluRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.0