Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Lost BladesmanRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.5
HanbandoRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The MistRated ★ 1.0
21Rated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 1.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
HopeRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.0
The PiratesRated ★ 3.0