Movies
Ratings
538
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Collateral BeautyRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.0
The Platform 2Rated ★ 2.0
The PlatformRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
AbandonedRated ★ 3.5
JungleRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0