Series
Ratings
13
AemaRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Love GenerationRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 5.0