Titles you rated
Ryuzo and the Seven HenchmenRated ★ 3.5
Traces of SinRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Assassin's CreedRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
JoyRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
The Last SupperRated ★ 2.5
The BeachRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0