Titles you rated
Talentless NanaRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
The Birth of a MrsRated ★ 1.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
NEW GAME!Rated ★ 4.5
High School FleetRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0- Magical Girl Raising ProjectRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0