Movies
Ratings
658- 4000BPMRated ★ 3.0
- Basil and DaisyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 4.0- A Dance That SpeaksRated ★ 4.5
- Blossom GraduationRated ★ 3.5
- Capital LoveRated ★ 3.0
Anemic CinemaRated ★ 2.0- The Kiss manRated ★ 3.0
- CastingRated ★ 2.5
- The Future of TongueRated ★ 2.0
What's Wrong with Me? kkRated ★ 2.0- PicnicRated ★ 1.5
- A DreamRated ★ 3.0
The TenantsRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Opus IIRated ★ 2.0- The Final SemesterRated ★ 4.0