Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
VagabondRated ★ 3.0
VIPRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Graceful FamilyRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.5
You Are My SpringRated ★ 3.5