Movies
Ratings
70
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
ConfessionRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 3.0
AdoreRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0