Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
We Bare BearsRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
EncounterRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.0