Titles you rated
Bel AmiRated ★ 2.0
Jeong Do JeonRated ★ 0.5
Vampire ProsecutorRated ★ 1.5
IRIS 2Rated ★ 1.5
I am Your TeacherRated ★ 1.0
Blue TowerRated ★ 2.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 1.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 2.0
Nonstop 5Rated ★ 1.5
Bad GuyRated ★ 1.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.5
NonstopRated ★ 1.5