Movies
Ratings
540
The Wild RobotRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
ItaewonRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0