Movies
Ratings
397
My Tutor FriendRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 2.0