Movies
Ratings
640
SupermanRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 0.5
Fast XRated ★ 3.0
StillwaterRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 2.0
GeostormRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0