Titles you rated
Hail to HellRated ★ 3.0
Saw XRated ★ 2.0
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 2.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
Road to BostonRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 4.5
Next SoheeRated ★ 3.5- Hansan ReduxRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
RansomedRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0