Titles you rated
Cast AwayRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The QueenRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
King RichardRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5