Series
Ratings
100
Fight For My WayRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 3.0