Movies
Ratings
1353
War 2Rated ★ 3.0
The Ten CommandmentsRated ★ 4.5
48 Hrs.Rated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 4.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 2.5
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.0
The Wandering EarthRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.5
AtlasRated ★ 3.5
FlashdanceRated ★ 2.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SikandarRated ★ 3.0
Pushpa 2 - The RuleRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Escape from AlcatrazRated ★ 4.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 4.0
Carlito's WayRated ★ 4.5