Titles you rated
TedRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0