Movies
Ratings
159 A Violent ProsecutorRated ★ 4.0 A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
 Monsters UniversityRated ★ 3.5 Monsters UniversityRated ★ 3.5
 FamilyhoodRated ★ 4.0 FamilyhoodRated ★ 4.0
 Spy NationRated ★ 4.0 Spy NationRated ★ 4.0
 The HelpRated ★ 4.5 The HelpRated ★ 4.5
 Monsters, Inc.Rated ★ 4.5 Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
 Northern Limit LineRated ★ 4.5 Northern Limit LineRated ★ 4.5
 Joint Security AreaRated ★ 4.0 Joint Security AreaRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
 SkyfallRated ★ 3.5 SkyfallRated ★ 3.5
 RatatouilleRated ★ 4.0 RatatouilleRated ★ 4.0
 Les MisérablesRated ★ 4.0 Les MisérablesRated ★ 4.0
 Hachi-koRated ★ 4.0 Hachi-koRated ★ 4.0
 When I Turned NineRated ★ 4.0 When I Turned NineRated ★ 4.0
- D-WarRated ★ 2.5
 Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5 Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
 My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0 My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
 Home Alone 3Rated ★ 4.0 Home Alone 3Rated ★ 4.0
 High School MusicalRated ★ 4.5 High School MusicalRated ★ 4.5
 Save the Green Planet!Rated ★ 4.0 Save the Green Planet!Rated ★ 4.0