Titles you rated
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
From Paris with LoveRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
JakartaRated ★ 3.0
Wild Wild WestRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5