Series
Ratings
41
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5