Movies
Ratings
113
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 4.5