Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.5- BlackRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 2.0
Sky of LoveRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0