Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0