Movies
Ratings
51
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5