Titles you rated
BabygirlRated ★ 1.5
The Exit 8Rated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
AfireRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Blue VelvetRated ★ 2.5
The FriendsRated ★ 3.0
The ConformistRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
8½Rated ★ 3.5