Titles you rated
Architecture 101Rated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 0.5
Inside MenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 1.5